piątek, 5 października 2012

New In

Blog is undergoing transformation from ugly duckling to swan. During this change stay with me or join the observers. Whatever you choose I will try not to disappoint your expectations. Every styling  from now on, will be original and unusual. I decided to show you my love for headwear and fascinators. This is possible thanks to the wonderful people who decided to grabb their cameras and point at me!:) I thank you with all my heart!
Meanwhile, a few accessories that you will see soon in fascinator stylizations!


Blog przechodzi przemianę z brzydkiego kaczątka w łabędzia. Podczas tej transformacji zostańcie ze mną lub przyłączcie się do obserwatorów. Cokolwiek wybierzecie postaram się nie zawieść waszych oczekiwań. Każda kolejna stylizacja będzie oryginalna i niespotykana. Postanowiłam pokazać wam w pełni moją miłość do nakryć głowy i fascynatorów.  Jest to możliwe za sprawą cudownych ludzi, którzy chwycili za aparaty! Dziękuję wam z całego serca! Tymczasem kilka akcesoriów, które niebawem ujrzycie w fascynatorowych stylizacjach!
Clutch bag - Gionni
Necklace, fur stole - H&M
Ring - Glitter
Fascinators  - Expose Akcesoria
Hat - Top Secret


Follow my blog with Bloglovin


 

3 komentarze:

 1. Ohh I love this box cluth! I've been trying to find something like that from a time but I still hasn't! You have amazing blog and I can't wait to see the changes you will make :)
  I am following you now, hope that you will look through my blog and maybe follow back :)

  http://gamesoffashion.blogspot.com/

  xoxo, Press

  OdpowiedzUsuń
 2. swietny blog! obserwujemy sie?
  pozdrawiam
  http://thirtiesinthecity.blogspot.de

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...