sobota, 24 listopada 2012

Fascinating night on a runway!


 All above photos by - Arek Rząd/ Red room
Earrings, ring, necklace - Saadia, top - Bay
  Ring, necklace - I-am, Skirt - Stradivarius, Toque - by Me:)

Brace yourself! The fascinators fashion show is comming!
For this fantastic event I was preaparing for like 3 weeks and now its finaly hear! Ten gorgeous creation will be presented on the runway! I will bribg back the old school glam in my toques   and in the big  finaly show you  few Rio style pieces! Cant wait! Join me if you can , and if not wait for a photo footage! 
Above is what I have decided to wear for may night!:) Oh yeah! Baroque and bling is what I love! First photos show what my inspiration with them! Oh how I lobe black and gold together this season!

Przygotujcie się! Nadchodzi pokaz kolekcji fascynatorów!
Szykowałam się na ten pokaz dobrych kilka tygodni i  wreszcie nastał ten dzień!  Dziesięć cudnych zestawów ( sukienka + fascynator) przypomni wam o modzie na nakrycia głowy a w wielkim finale przyniesie wam odrobinę karnawału w Rio  w Szczecinie. Nie mogę się doczekać! Dołącz do imprezy w Szczecinie w klubie Elefunk, dziś jeśli możesz. Jeśli nie dasz rady, poczekaj na relacje zdjęciową! 
Moje drogie koleżanki i ich koleżanki... będą przewijać się w tłumie w moich fascynatorkach więc zrobimy troszkę zamieszanie w Elefunk!:)
Wyżej - co zdecydowałam się założyć na mój wieczór! O tak! inspiracja barokiem i błyskiem jest jak najbardziej OK! Pierwsze fotki pokazują początek mojej inspiracji łączenia czerni ze złotem! Bez dwóch zdań mój ulubiony trend tego sezonu!

WYNIKI GIVEAWAY - JUTRO WIECZOREM!2 komentarze:

  1. Przepięknie wyglądasz, aż brak mi słów ! :) Fascynator jest zjawiskowy !!! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kochana HF , jesteś taka miła:)Fascynator jeden z moich ulubionych tego sezonu:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...