poniedziałek, 19 listopada 2012

Woalka - instrukcja obsługi cz.3

Kolorowe woalki są tak kuszące, dodające powabu i kobiece. Nie znam kobiety, która by się ze mną nie zgodziła. Dziś znów troszkę o tym niezwykłym tworzywie (post typowo rękodzielniczy:). Często pojawia się pytanie skąd je wziąć i jakie są ich rodzaje. 


Woalki (ang. veiling) ze zdjęć poniżej, to standardowy/najpopularniejszy typ jaki teraz posiadam w pracowni. Mają szerokość 22cm i kupuje się je na metry bieżące. Popularnym źródłem zaopatrzenia w nie jest Ebay. W naszym kraju bardzo o nie trudno. 
Niestety nie przytoczę tu żadnego konkretnego sprzedawcy. Nie chcę robić nikomu reklamy, albo przypadkiem polecić kogoś kto zaserwuje towar marnej jakości za względnie dobrą cenę. Tą część zadania musicie wykonać same. Sugeruję szukać dobrego sprzedawcy po jakości komentarzy jakie ma, a najlepszy towar jakościowo kupować w Anglii. 
Jeśli chodzi o woalkę białą, kremową i czarną te dostaniecie już łatwiej. Osobiście również sprzedaję te trzy kolory na metry w moim sklepie. Znajdziecie je w zakładce woalki ślubne.Podstawowy typ woalki pozwoli wam stworzyć setki kombinacji. Możecie wyczyniać z nią cuda i inspirować się jej fakturą. Dla mnie wystarczy wziąć woalkę w dłonie, pobawić się nią troszkę by do głowy przyszedł kolejny pomysł.  

Kolor, który tej jesieni rządzi w woalkach to zdecydowanie burgund, fuksja i niebieski (na Ebay: Fuchsia, Royal i Wine). Z tych trzech barw można czarować bez końca. Więc te polecam na początek w tym sezonie.  Na koniec link do video z wywiadem z TV Pomerania. Dowiecie się tam być może czegoś nowego o fascynatorach:) Pokazuje też na modelce jak upiąć toczek i woalkę. Miłego oglądania:) 


Oczywiście przypominam o GIVEAWAY! do wygranie między innymi kusząca czarna woaleczka:)

 http://www.fascynatoria.blogspot.com/2012/11/giveaway-in-fascinating-way.html

3 komentarze:

  1. Śledzę Twego bloga z ogromną przyjemnością, kocham: fascynatory, kapelusze, toczki, turbany, etc.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję, miło mi że ktoś podziela moją pasję:)

    OdpowiedzUsuń
  3. a może masz namiary na miejsca gdzie można kupić różne kolory woalek, np. złotą, srebrną. Mi udało się znaleźć co najwyżej zwykłe kolory, a bardzo zależy mi na złotej :(

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...