piątek, 15 lutego 2013

Studded fascinators for every day

Czasami tworzę w pracowni bardziej co dzienne fascynatory. Nie tak powykręcane i futurystyczne. Mogące być świetnym dodatkiem do stylizacji z dżinsami, t-shirtem i ogólnym luźniejszym stylem. Moją ulubioną sfera tworzenia są oczywiście wieczorowe nakrycia głowy, jednak czasem trzeba odetchnąć od bardzo wyszukanych form i zwrocić się ku prostocie. 
"Ćwiekusie", bo tak je nazwałam, mają różne kształty i kolory. Są świetne do rozpuszczonych oraz upiętych włosów. Tutaj występują w zestawieniu z  moją ukochaną skurzaną kurteczką. 
Dodatkowo, po protu nie mogłam się powstrzymać przed pokazaniem wam tej koszulki w dzisiejszej stylizacji:) W kraju gdzie co druga dziewczyna była/jest/lub będzie bloggerem, taki mały ironiczny akcent może się nawet przydać:)

P.S. Kto śledzi mój Fan Page Expose na FB wie, że fascynator "Amidala" zagościł w sesji zdjęciowej z Madoxem. Niedługo więcej zdjęć, ale dajcie znać jak wam się podoba ta zapowiedź  w komentarzu poniżej!

ENGLISH BELOW ALL PHOTOS


 FOLLOW ON INSTAGRAM


All above photos by : Red Room/ Arek Rząd
Hair by: Marek Marosz
Print top: Bershka
Leather jacket: seckond hand
Bag: Dice
Red heals: New Look

Zdjęcie do magazynu INVITED 2013

I like to go all casual sometimes. I wanna rest form time to time form those rich structures and shapes. So today I went totaly "every day" by wearing this simple set with these little studded toques. They are simple, but simplicyty is sometimes what you want. Also, could not resist to show you this funny t-shirt  in todays set. In Poland there are so many bloggers, you just have to have one of these:)

Also my fascinator "Amidala" was featured in a photoshoot with Polish singer Madox. Let me know below  what you think of this preview.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...