niedziela, 15 września 2013

Fascynator w tle

Czasem kobieta jest tak piękna, że żadne ozdoby, makijaże, wymyślne fryzury nie są potrzebne. Naturalne piękno emanuje z dziewczyny, grację widać na kilometr a naturalność można podziwiać w każdym świetle. Czuje się zaszczycona móc ozdabiać głowy Pań w każdym wieku i o każdym typie urody. A jeszcze szczęśliwsza jestem gdy otrzymuje zdjęcia, na których, szczęśliwa, uśmiechnięta dziewczyna prezentuje zakupioną ozdobę.
Choć nie widziałam zbyt wielu swoich klientek, ani na żywo ani na zdjęciu, to mam nadzieję że każda z nich poczuła się wyjątkowo, pięknie i kobieco w dodatku jaki dla niej stworzyłam! Tym, które przesłały mi swoje fotografie i zachęciły do dalszej kreatywnej pracy, serdecznie dziękuję!
Wasze pomysły na cudowne stylizacje są genialne!  W toczku "Malinowy Szyk"

 W toczku na specjalne zamówieniew ślubnym czepeczku na specjalne zamówienie
6 komentarzy:

 1. OBSERWUJE ;) Super blog i świetne posty

  http://malinowe-ciasto.blogspot.com/ <- Loteria relna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaraz odwiedzę i ciebie:) dzięki kochana!

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Uwielbiam otrzymywać dobre fotki od klientek:)

   Usuń
 3. Absolutnie masz rację! :-) ;-) grację na tych zdjęciach widać na pierwszy rzut oka. Między innymi również dzięki Twoim ozdobom na głowach ;-) Buziaki, zapraszam w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach, myślę że bez ozdób byłyby równie urocze:) ale wiadomo, fascynatorek jest jak wisienka na torcie:) odwiedzę cię z przyjemnością:)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...