poniedziałek, 8 sierpnia 2016

PORADNIK EXPOSE – Wizyta w Showroomie

Rusza nowy cykl na blogu, pod tytułem PORADNIK EXPOSE. Będę tu zamieszczać wskazówki i informacje, które – mam nadzieję – pomogą wam się odnaleźć w meandrach świata fascynatorów :) Zacznijmy od wizyty w showroomie. Często klientki zastanawiają się, jak do takiej wizyty się przygotować, co ze sobą zabrać? Abym mogła jak najlepiej wam doradzić w doborze ozdoby, warto:


  • przynieść ze sobą zdjęcia sukienki i dodatków: butów, torebki czy biżuterii. Podczas rozmowy z klientką, często pytam się nie tylko o kolor stroju, ale i o fason, strukturę materiału. Ważne, aby dobrana ozdoba nie przytłoczyła kreacji, ale ją dopełniła. Jeśli więc sukienka jest bardzo strojna, lepiej jest postawić na minimalizm w akcesoriach, jeśli ubór zaś jest bardziej spokojny i stonowany, być może właśnie warto zafundować sobie odrobinę szaleństwa na głowie? Pamiętajcie, że kolor fascynatora niekoniecznie musi być zbliżony do koloru ubioru, czasami warto przełamać monochromatyczny look.

    Kolorów ci u nas dostatek. Z wyborem nie będzie problemu, może być tylko z decyzją :)


  • przemyśleć swoją fryzurę – czy będzie to upięcie, a jeśli tak, to jakie? A może zostawić włosy rozpuszczone - proste, kręcone bądź falowane? Są ozdoby uniwersalne, które będą pasowały do niemal każdego typu włosów, są jednak fascynatory, które lepiej sprawdzą się przy konkretnym uczesaniu. Jeśli nie wiecie jeszcze, jak chciałabyście włosy ułożyć, może to właśnie ozdoba nasunie wam pomysł.

    Krótkie czy długie? Blond czy brązowe? U nas każde włosy znajdą swoją bratnią duszę :)

  • wskazać kilku faworytów wśród ozdób do włosów, abym wiedziała, jaki styl i wielkość do was najbardziej przemawia. W końcu moda modą, ale to my musimy się w danej ozdobie czuć dobrze! I tak jak my mamy swój charakter, jesteśmy bardziej introwertyczne bądź ekstrawertyczne, tak i ozdoby mają swoje temperament, z którym warto się dograć.Ale wkoło jest wesoło! Wspólne przymierzanie najlepsze na kobiece spotkanie :)

Oczywiście jest jeszcze inna opcja - możecie zacząć od wyboru fascynatora, a później dopasować do niego resztę dodatków, jeśli to właśnie on ma zagrać główną rolę, ja tak często robię!!

4 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...