czwartek, 29 grudnia 2016

Uczesania karnawałowe z fascynatorem. Nowy tutorial!Do Sylwestra zostały już tylko dwa dni. Potem czeka na was aż czterdzieści dni karnawału! Tradycyjnie karnawał rozpoczyna się w Święto Trzech Króli, 6 stycznia, a kończy w Ostatki, zwane też Zapustami bądź Śledzikiem, które w 2017 roku wypadają dopiero 28 lutego. Co oznacza, że przed nami jest osiem weekendów, które można wykorzystać na dobrą zabawę.
Dla nas dobra zabawa zawiera też możliwość zabawy strojem, fryzurą, dodatkami… To doskonały czas, aby dokonać mniejszej bądź większej metamorfozy. Albo nawet kilku metamorfoz :) W dzisiejszym naszym tutorialu zachęcamy was do wypróbowania bardzo szybkich uczesań. Będzie to jedno upięcie i jedna wariacja na temat rozpuszczonych włosów – obie z motywem warkoczyka. Są bardzo proste w wykonaniu, jednak efektowne dzięki użytym akcesoriom. 


Fascynatory - bo o nich mowa – sprawiają, że możecie być zawsze uczesane tak samo, a jednak za każdym razem wyglądać inaczej. Dodadzą kreacji stylu i szyku, a także zwrócą na was uwagę – a przecież o to chodzi w karnawale! Zobaczcie same, jak z dwóch fryzur robimy cztery :)


Jakie ozdoby wykorzystaliśmy w materiale wideo?

2 komentarze:

  1. Z czym? Ja na to mówię toczek :D

    OdpowiedzUsuń
  2. ostania fryzura jest wspaniała, pięknie ci w niej !
    wszystkiego dobrego w nowym roku ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...