poniedziałek, 20 marca 2017

Sesja ślubna i kolorowa – wieści z backstage’uMiniona sobota upłynęła pod znakiem sesji zdjęciowej. Expose Akcesoria wtargnęło do studia fotograficznego Red Room z naręczem ozdób do włosów. Celem było obfotografowanie najnowszej kolekcji ślubnej i modeli kolorowych, które tak chętnie są wybierane przez Was na wszelkiego rodzaju letnie przyjęcia. I choć pogoda nam nie sprzyjała, a słońce wcale nie chciało z nami współpracować przy udzielaniu nam choćby nieznacznej dawki dziennego światła, sesja i tak wyszła doskonale!

 
Nic dziwnego, miałyśmy przecież zaufane grono współpracowników, dzięki którym udało nam się uzyskać efekt, który sobie wymarzyłyśmy. Najpierw wykonana została dekoracja w stylu boho – pięknie nakryty biały stół ze złotymi elementami i łapacze snów przygotowała Ewelina Sikora (Saadia). Tło miało za zadanie podkreślać romantyczność oraz delikatność ozdób ślubnych z serii BLOSSOM i z tego zadania wywiązało się doskonale. Następnie w ruch poszły pędzle do makijażu i sprzęt fryzjerski, którymi władała Iwona Rząd. Różne ozdoby wymagały różnej oprawy, a Iwona sprawnie przechodziła od jednego odcienia do drugiego i od upięć do frywolnych loków.


Aparatem rządził Arek Rząd, który wykonał tyle świetnych zdjęć, że mamy teraz problem z wybraniem tych najlepszych. Najchętniej przygarnęłybyśmy wszystkie. Duża oczywiście w tym zasługa także naszych modelek, Weroniki Szmajdzińskiej i Nicoli Kikowskiej. Dziewczyny wykazały się ogromną cierpliwością do wielogodzinnych stylizacji i praca z nimi właściwie była świetną zabawą. Nie sposób nie wspomnieć o pięknych sukienkach, wypożyczonych specjalnie na sesję przez pracownię mody Fanfaronada. Zawsze kiedy przeglądamy propozycje bridalowe Fanfaronady, trochę żałujemy, że już jesteśmy mężatkami i wybór białej sukienki daleko za nami. Kto ślub ma jeszcze przed sobą, być może te zdjęcia staną się dla niego źródłem inspiracji. Na razie zdjęcia z backstage’u, niedługo pokażemy Wam zdjęcia katalogowe. Zapraszamy do oglądania i komentowania!


Projekt kolekcji: Magda Zgórska
Zdjęcia: Arek Rząd, redroom.pl
MUA: Iwona Rząd
Modelki: Weronika Szmajdzińska i Nicola Kikowska
Stylizacje: Fanfaronada.eu
Aranżacja planu: Saadia / Ewelina Sikora


4 komentarze:

  1. Osobiście uważam iż dzisiaj najbardziej ważna w motoryzacji jest ekonomiczność danego pojazdu. Producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych często zapominająć o redukcji spalania auta, a potem celowo fałszują wyniki spalania. Przykładem dość głośnym był w ostatnich latach Volkswagen. Pozdrawiam serdecznie :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. My też pozdrawiamy, aczkolwiek z motoryzacją niewiele nas łączy ;) Chociaż zawsze możemy zaprojektować kolekcję dopasowaną do jakiejś marki ;)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...