czwartek, 3 listopada 2011

Noszenie Fascynatora

Fascynatory mogą być noszone na naszych głowach pod każdym kątem  oraz po każdej stronie. Najlepiej tak by jak najlepiej pasowały Tobie. Jednakże tak naprawdę wyglądają najlepiej jeśli nosimy je na boku głowy, pamiętając, że gdy ustawiamy się do zdjęcia staramy się stanąć tak by fascynator był po przeciwnej stronie osoby, z którą pozujemy. Zasada naprawdę sprawdza się w praktyce. W ten sposób nie przytłoczymy zdjęcia swoim fascynatorem i nie odciągniemy uwagi od drugiej osoby. A więc zawsze pamiętamy po której stronie uczesania upięliśmy ozdobę. Jest to szczególnie ważne gdy jesteśmy gościem na weselu i pozujemy obok Panny Młodej.
Oczywiście kiedy wybierzemy fascynator na opasce, jesteśmy nieco ograniczeni w wyborze strony. głowy Fascynatory na grzebyku są zazwyczaj tak zaprojektowane, że nosimy je „wzdłuż głowy” czyli wpinane są pionowo. Przeważnie kupując taki fascynator przez Internet , będziemy go wpinać tak jak pokazano na fotografii produktu na stronie sklepu.
Oczywiście to jak go założysz zależy od ciebie, eksperymentuj przed lustrem z uczesaniami i znajdź najlepsza stylizacje dla ciebie, nie na tu jakiś sztywnych reguł.
Gdy już zdecydujemy się na konkretny wygląd i upięcie, Twój fryzjer na pewno pomoże bezpiecznie umocować ozdobę. Jeśli postanowisz sama się uczesać, najlepiej zaczesać część włosów do tyłu, przy przedziałku lub gdziekolwiek chcesz. Potem dodaj trochę lakieru do włosów i przymocuj fascynator. Pozostaje tylko bawić się dobrze. Unikaj pryskania fascynatora lakierami do włosów.
Mam nadzieję, że te drobne wskazówki pomogą. Zawsze możesz napisać do mnie jeśli potrzebujesz porady jak nosić jakiś konkretny model.

Uważam, że fascynator to esencja rękodzieła, które nosi się z gracją i pewnością siebie! Nie można przecenić jego walorów estetycznych i tego jak łatwo sprawia że czujesz się wyjątkowo. 
Jeśli fascynator doda ci animuszu, kobiecości i mocy to spełnił swoją rolę. 
Gdy nosimy taką ozdobę jak fascynator, chodzi właśnie o to w jako nastrój nas wprawia i to że czujemy się gwiazdorsko!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...