poniedziałek, 9 kwietnia 2012

Jaki stroik do sukni ślubnej? Wybory klientek / What hair piece for your wedding dress? Customers choice

Panny Młode decydujące się na ozdobę do włosów na ślub często zostawiają tę decyzję do samego końca. Najpierw jest oczywiście suknia. 
Ja uważam, że w sukience trzeba się zakochać...potem odkochać, przymierzyć inne, po czym stwierdzić, że ta w której zakochałaś się na początku jest tą jedyną:) Trochę czasu  tracimy zataczając to koło i wracając do punktu wyjścia, ale kto tego nie zrobi potem może żałować, że nie sprawdził innych opcji przed podjęcia decyzji.

Masz już sukienkę to czas na dodatki. Myślę, że każda z nas na początku powinna stanąć przed lustrem i przymierzyć do swojej sukni welon. Pierwsze wrażenie jest mega ważne. Albo się zakochasz (tak jak było z suknią) albo nie i wtedy  powinnaś zacząć sprawdzać inne możliwości. Nie ma sensu iść do ślubu w welonie tylko dlatego, że tak wypada. Sama przymierzałam welon do swojej sukni ślubnej. Ba! , nawet jeden kupiłam ....i od razu wrzuciłam do szafy gdy zaprojektowałam sobie już stroik ślubny.
W tym poście pokażę wam sukienki klientek do których wybrały/zamówiły  stroik. Sukienki są fantastyczne, bajkowe i czarujące. I choć do każdej welon byłby świetnym dodatkiem  to dziewczyny wybrały stroik prezentowany pod sukienką. 

Być może czytasz tego posta i  sama masz welonowy dylemat. Może niektóre propozycje Cię zainspirują!

Sukienka ślubna z koronki
oraz pasujący stroik z woalem w stylu retro
Falbaniasta suknia w stylu hiszpańskim
i kwiatowy fascynator z odrobiną połysku
Suknia z dekoracyjnym kwiatem
oraz toczek z kwiatami korespondującymi z całością
Delikatna suknia "rybka"
a do tego proste gustowne kwiaty
zmysłowa i piękna suknia w literę A
i dodatek z połyskiem by pasował do wykończenia sukni

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...