wtorek, 30 września 2014

Trzecie urodziny Expose - relacja z bankietu


Jak szybko minęły te trzy lata! Czasami patrzę wstecz i trudno  uwierzyć, że tyle wspaniałych rzeczy się wydarzyło i aż tyle cudnych fascynatorów powstało. Muszę przyznać, że to idzie już w setki sztuk. Mnóstwo zużytych materiałów, kilometry woalki i nici, dziesiątki aplikacji, sterty piór i kilogramy kleju. Setki klientek i pozytywnych doświadczeń. Cudownie jest robić to co się kocha!Po trzech latach czas na podsumowanie, spięcie klamrą tego co do tej pory się wydarzyło, podpisanie się i rozpoczęcie nowego rozdziału. Bardzo ekscytującego, śmiałego i obrysowanego dużym znakiem zapytania. Jednak jestem pewna, że jeśli nadal wkładać będę w to co robię tyle samo serca wszystko będzie just fine

Impreza była cudowna, elegancka, z klasą. Czyli taka jak sobie wymarzyłam. Piękne wnętrza Atelier "Pasja" Katarzyny Hubińskiej w centrum Szczecina dopełniały atmosfery. Zaproszeni goście dopisali i zachwycali się wystrojem i jedzonkiem jakie na ten wieczór przygotował duet Kasie&Arek ( czapki z głów za pomysłowość i smak!).
Na wieczór wybrałam kreację z kolekcji RiverIsland, sprawdzoną, srebrną biżuterię i cieliste obcasy. Jeśli chodzi o ozdobę do włosów....cóż, zmieniałam ją kilka razy, tak samo jak każda z zaproszonych pań. 
Przymierzania fascynatorów nie było końca. Natomiast ilość selfies i fotek z nowym dodoatkiem na głowie przerosła wszelkie statystyki!:)

Dziękuje wszystkim za przybycie, piękne kwiatym, życzenai i dobra energię! 
Wspaniale czuć wasze wsparcie i nabrać nowego wiatru w żagle po takiej dawce miłości jaką od was otrzymałam. 

Oby takie imprezy miały jeszcze miejsce w przyszłości. Tego sobie życzę!
10 komentarzy:

 1. Jeszcze raz gratulacje! Przyjęcie było bardzo stylowe ;) oby więcej takich w przyszłości ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi było miło Ciebie zobaczyć. Nie porozmawiałyśmy zbyt długo ale i tak bardzo się cieszę że przyszłaś! Było trochę retro nieprawdaż;) Buziaki!

   Usuń
 2. Gratuluję. I życzę jak najwiecej uśmiechu! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieuję! Uśmiechanie się to powód moich pierwszych zmarszczek mimicznych;)

   Usuń
 3. Gratulacje! Kibicuje wiernie od 3 lat! Jakie nowe plany? ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooooo tak, właśnie zaczynam je wprowadzać w życie!:) Na blogu będzie o tym ale i na FB także zapraszam. Narazie milczę jak grób:)

   Usuń
  2. To trzymam kciuki i juz ;-)

   Usuń
 4. Ładne zdjęcia :)
  Zapraszam (nowy post) i zachęcam do pozostawienia komentarza: http://fad-fashions.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Prawdziwe "fascynatorowe" przyjęcie. Tylko pozazdrościć. Szczególnie urzekła mnie czwarta propozycja, ale szkoda że zdjęcie było trochę zaciemnione i nie było dokładnie widać sporych rozmiarów ozdoby.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To polecam obejrzeć najnowszy post! Tam to dopiero pióropusze!

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...