niedziela, 12 sierpnia 2012

Prosto i kremowo / Simple and cream

Uważam, że jeśli nigdy nie znałaś się na komponowaniu dodatków do stroju, to fascynator jest dla Ciebie! Dlaczego? Ponieważ zakładając duży kapelusz/toczek/stroik, nie potrzeba Ci więcej dodatków. Ozdoba tak duża, nie potrzebuje towarzystwa wielkich kolczyków czy naszyjnika a jeśli już, to w bardzo minimalnej ilości. Takim przykładem jest  stroik "Glam Bow". Założyłam go po prostu do tej prostej ale kobiecej sukienki z RiverIsland  i do tego pastelowe platformy z H&M. Całość świetnie dopasowana kolorystycznie, więc  jeśli się uprzeć, mógłby to być komplet na ślub cywilny. Dodać tylko bukiet i można spokojnie stanąć przed urzędnikiem!:)
Zdjęcia Joanna Szewczak
Foto: Joanna Szewczak

 ENGLISH

I think, If you have problems with choosing accessories to your outfits you should try fascinators. Why? Because big fascinators or hats don't really need company of other accessories. Wear a head piece and you can forget about chunky necklace or earrings. Example for today is a piece called "Glam Bow". I composed it with this simple RiverIsland dress and pastel platforms from H&M. Everything match in colour and I think It could be perfect for registry office wedding. Just add a buquet and you are ready to go!:)

3 komentarze:

 1. ten toczek fantastycznie pasuje do tej sukienki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! :) A ja mam pytanie z tyłka strony. :p Gdzie (dokąd?, na jaką okazję?) się NIE zakłada fascynatora? Domyślam się, że do kina (a przynajmniej nie te odstające), bo widzowie za mną byliby niepocieszeni. ;) A do szkoły/pracy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz co jeśli masz ochotę nosić fascynator do kina i na to jest rada:) wybierz po prosu mały i delikatny. Pojęcie fascynator jest bardzo elastyczne, generalnie są to ozdoby które moim zdaniem mają w sobie odrobinę artyzmu ( czyli nie są nuuuudne). Może to być równie dobrze spineczka z kilkoma piórkami i koralikami.
   Gdzie NIE nosić na 100% - gdzieś gdzie będzie baaaaardzo wiało lub padało, fascynatory nie lubią wilgoci i nie wyglądają za dobrze smagane wiatrem. Wiele elementów wtedy może nie wyglądać tak jak powinno.
   Podsumowując:nie ma żadnego znanego mi "Dress Code" który zabrania noszenia ozdób do włosów dużych czy małych w jakiejś konkretnej sytuacji. Wszystko zależy od Twojego wyczucia stylu i upodobań:)
   Pozdrawiam Mariko!

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...