sobota, 11 sierpnia 2012

Sobotni update / Saturday update

Od kliku dni jestem na Instagram -  to program dzięki, któremu mogę błyskawicznie dzielić się fotkami z pracowni z chętnymi do ich oglądania. Wiem jednak, że nie każdy ma do niego dostęp  dlatego przykładowy zrzut zdjęć pokazuję tutaj. Szukaj mnie pod nazwą użytkownika "Fascynatoria".

Dzisiaj  ciekawe wydarzenie  w moim mieście, festiwal sztucznych ogni  "Pyromagic 2012"
( tutaj trochę detali http://www.mmszczecin.pl/421587/2012/8/10/festiwal-sztucznych-ogni-pyromagic--w-szczecinie-organizacja-ruchu?category=news)

Z tej okazji wybieram się do zaprzyjaźnionego Make Up Institute po fejerwerkowo-świetlisty makijaż na wieczór:) Zdjęcia na pewno pokażę tutaj za parę dni.
ENGLISH

From couple of days I use Instagram. Thanks to it I can instantly shear photos form my workshop  with enyone. I know that not all of you have access to it, so here are some pics I took recently. Look me up under "Fascynatoria" user name.

Also today we have fire works festival "Pyromagic 2012" in my town ( link above). Thats why I'm going to Make Up Institute in Szczecin for a glitzy-sparkly make up for thonights event. I promise to publish photos here soon.  

1 komentarz:

  1. Choroba niestety nie pozwoliła mi na odwiedzenie MUI więc chętnie zobaczę tu realację;)
    Co do zdjęc - piesek<3
    A co do fascynatorów - białe, no po prostu mnie rozwaliły...
    :**

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...