sobota, 29 grudnia 2012

Black and white inspirations for the headSometimes I get into that mood where I want to leave all the colours behind and design only in black and white. I got that feeling a while ago and started to work only with these 2 colours. Not only it was a nice change form all the sequins but also a new exciting challenge. 
We all say we love colors and we are happy to wear them. But in every day life, lets admit  it, we prefer neutral, toned down shades. That’s way I made these pieces. For ladies who look for a crazy forms of fascinators but not necessary in crazy colours. 

Czasami pojawia się wena do tworzenia jedynie w czerni i bieli. Zapewne każda z nas ma takie dni gdzie pragnie spowić się jedynie w miękkie i uspokajające szarości. Była to miła odmianą od tych wszystkich kolorowych cekinów. Było to też wyzwanie i ekscytująca praca z nowymi typami tworzyw. W tym, szalonej, rurkowej krynoliny.
Kobiety zawsze powtarzają jak to wspaniale ubierać się kolorowo. Jednak prawdą jest, że większość z nas często wybiera bezpieczne czernie, biele i szarości. Dlatego wysiliłam wyobraźnię i powstało kilka nowych modeli. Szaleństwo i fantazja jest tym razem w formie nie w kolorze. 
Teraz gdy już się artystycznie wyszalałam w biało/czarnych formach czas zająć się moimi  nowymi ulubionymi kolorami na zbliżającą się wiosnę.... co to będzie, niebawem się dowiecie!:) 


 Wszystkie modele niebawem w sprzedaży 

For all the international fans, my designs you can now shop at Etsy.comBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...