poniedziałek, 31 grudnia 2012

Sylwester bez presji i tak jak lubisz - tego życzę


Wszystkiego dobrego w 2013!
Sylwester w tym roku dla mnie jest bez presji. Osobiście nie lubię tej nagonki w mediach, że dziś koniecznie trzeba gdzieś iść, z kimś się upić, włożyć na siebie miniówkę i iść strzelić petardą! Od rana w Tv tylko sposoby na kaca ( trochę to zjechany temat ale ok), fryzury i idealny make up. Wszystko pięknie, ale to co widziałam dziś rano w programie śniadaniowym za żadne skarby nie jest do odtworzenia bez profesjonalnego fryzjera i makijażysty. Dla kogo są te wszystkie porady, powiadam! 

W jednym z kolorowych magazynów znalazł się Sylwestrowy artykuł zatytułowany " Stać Cię na luksus - Oto osiem olśniewających karnawałowych stylizacji. Są godne królowej balu, ale nie zrujnują portfela".
Wystarczy spojrzeć na wykaz produktów użytych w pierwszym zestawie by sobie boleśnie uświadomić, że stylizacje olśniewające, ale portfel zostanie zdecydowanie rozjechany przez walec (przy średniej krajowej)

W pierwszej stylizacji najtańszy element to kolczyki za 39,90 ( których notabene nie widać na modelce bo są pod włosami, WHY?) następne to już buty za 599zł,  bluzka za 680zł i spódnica za 520zł. Sumując aby wyglądać jak królowa balu należy wydać średnio 2000zł......
Na szczęście nie idę na żaden bal bo musiałabym wziąć kredyt;)
Nie chodzi o to, że moda tego typu jest za droga albo, że uważam iż to zdzierstwo.... nie, nie, nie. 
Dobry produkt ma swoją cenę i to jest słuszne.
Chodzi o zwykły wkurzający fakt, że co krok każdy tempo powtarza, że t-shirt za 600zł  to tanio! Super modny i taki niedrogi!
Dlaczego po prostu nie napiszą, że ta stylizacja jest z wyższej półki cenowej , że jest od projektanta i jest nieco droższa niż ta z sieciówki. Albo w ogóle nic nie pisać o cenie i skupić się na zaletach kroju, bądź kunszcie wykonania. 
Nie dajmy się zwariować nagonce na szałowy karnawałowy look. Poza tym mamy czas przecen i na upartego można się wspaniale wystroić już za jakieś 50-70zł:) 

Życzę wspaniałego początku 2013, pozostawania wiernemu sobie i dążenia do wyznaczonych sobie celów! Sukcesów i miłości, zdrowia i radości! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...