czwartek, 21 marca 2013

Koralowy zawrót głowy

Tworzenie ozdób głowy to moja miłość, którą dzielę się z całym światem!  Znajomi często jednak przekręcają nazwę ozdób, które wykonuję i nie raz wychodzą z tego niezłe cuda i masa śmiechu. 
Tak więc fascynator był już: fanatorem, srookiem ( proszę mnie nie pytać jak powstało to słowo:), ekspozytorem,faraonem, fazorem i wiązanką na głowę. 
Nazywajcie jednak moje twory jak chcecie. Wszystko jedno jak byleby z szacunem;)

Poniżej moje ostatnie projekty a właściwie jeden, z którego jestem mega dumna. Bałwochwalczo nazwałam go "Magdalena" bo jest bodaj najbardziej zbliżony do mej wizji idealnego fascynatora:) 

Zbliża się kwiecień i niebawem ukaże się parę świetnych publikacji, w których będzie co nieco o Expose. W jednej z nich ukaże się zdjęcie Magdaleny w "Magdalenie";). Delikatny makijaż skomponowała do tego zdjęcia Małgosia z www.margo-wizaz.pl. Doceniam jej wyczucie, gdyż dobrała wszystko świetnie zarówno do mojego typu urody jak i do ozdoby. Brązowe smokey eye i koralowy błyszczyk. Rewelacja:)
 Fotografia - Red Room/ Arek Rząd
Sukienka - Reserved

4 komentarze:

 1. piękny!:) nie mam zielonego pojęcia jak bym w czymś takim wyglądała i się czuła ale wygląda przepięknie:)
  oj tak ludzie lubią przekręcać słowa, może i dobrze przynajmniej troche uśmiechu gości na buzi:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karna jestem pewna że gdybyś raz założyła ten model nie chciałabyś go zdjąć;) może kiedyś będzie szans:) Pozdrawiam i dziękuję

   Usuń
 2. Masz wspaniałą pasję i wielki talent :) uwielbiam nakrycia głowy. Mam nadzieję, że dzięki pracy takich osób jak Ty fascynatory będą coraz bardziej popularne i może nawet staną się uzupełnieniem codziennych strojów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na co dzień w skromniejszej wersji być może już niedługo będzie ich więcej na ulicy, a te ogromne jak ten powyżej zaczną królować wieczorowo. Ja również mam taką nadzieję. Pozdrawiam

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...