wtorek, 25 października 2016

O rety, w naszym sklepie są czapki, kapelusze i berety!


Sezon jesień-zima 2016/2017 uważamy za rozpoczęty.  Na stronie www.exposekacesoria.pl zagościły ciepłe nakrycia głowy – berety, czapki i kapelusze. Nie dość, że praktyczne, to jakże stylowe! O tej porze roku czapka to bowiem najważniejszy dodatek w całej stylizacji! Nosimy ją codziennie, jest blisko naszej twarzy, ważne jest więc, aby była po prostu… ładna. Wyszłyśmy więc z założenia, że to, co będzie wyróżniać nasze modele to oryginalne zdobienia – perełki, koraliki, woalki, kwiaty, liście, ćwieki, a nawet uszka! Koniec z nudnymi czapami!
 

 
Aby wam pokazać nasze projekty, zaprosiłyśmy do współpracy modelki: Adriannę Fliszewską i Nicolę Kikowską. Zgarnęłyśmy je na sesję zdjęciową do naszego zaprzyjaźnionego Red Roomu, w którym rządzą Arek (fotograf) i Iwona (make-up/fryzury). Na zdjęciach możecie podpatrzeć dziewczyny, jak noszą  exposowe nakrycia,  z czym je łączą i jak w nich wyglądają! Może będzie to dla was inspiracja, a może popróbujecie jeszcze zadziałać w innym kierunku? Chętnie zobaczymy nasze czapki w waszych stylizacjach. Będziemy na pewno się chwalić wszystkimi waszymi pomysłami na naszych profilach społecznościowych!


 

 
Najważniejsza wiadomość na koniec. Z okazji premiery wszystkie czapki, kapelusze i berety można kupić z 10% zniżką. Będzie ona siedzieć w naszym serwisie jeszcze do 31 października. Nakryć na głowę ci u nas dostatek, jest aż 18 różnych projektów, nie musicie więc ograniczać się tylko do jednego modelu :) Dlaczego by nie mieć w szafie kilku różnych w odmiennej kolorystyce i dopasować każdy z nich do odzieży wierzchniej – co innego do eleganckiego płaszcza, ciepłej puchowej kurtki czy sportowej kurtki-parki.
Beret czerwony z kwiatami: https://exposeakcesoria.pl/pl/p/BERET-CZERWONY-Z-KWIATAMI/1447
Kapelusz bordowy z uszkami: https://exposeakcesoria.pl/pl/p/KAPELUSZ-BORDOWY-Z-USZKAMI/1441 
Beret czarny z ćwiekami: https://exposeakcesoria.pl/pl/p/BERET-CZARNY-Z-CWIEKAMI/1444
Beret czarny z liśćmi: https://exposeakcesoria.pl/pl/p/BERET-CZARNY-Z-LISCMI/1445

Modelki: Adrianna Fliszewska, Nicola Kikowska
Zdjęcia: Arkadiusz Rząd, studio RedRoom.pl
Makijaż/ włosy: Iwona Rząd, www.makeup.redroom.pl
Stylizacja: Expose Akcesoria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...