środa, 2 listopada 2016

5. urodziny Expose Akcesoria!Historia Expose Akcesoria rozpoczęła się w roku 2011, oficjalnie i na papierze. Nakrycia głowy były bowiem moją pasją już dużo wcześniej. Podczas pobytu w Irlandii miałam okazję podpatrzeć, jak tam się nosi różnego rodzaju ozdoby do włosów. A mają one na Wyspach długą tradycję i są oznaką elegancji i dobrego smaku. Zakochana w fascynatorach, wróciłam do Polski, aby założyć pierwszą w kraju, internetową pracownię modniarską, specjalizującą się w ich projektowaniu.

Pięć lat minęło jak jeden dzień, a Expose wypuściło na rynek ponad 800 różnych modeli. W ofercie, oprócz fascynatorów, pojawiły się toczki, opaski, spinki, grzebyki i całe naręcze różnych ozdób do włosów. Niedawno oferta została poszerzona także o biżuterię i jesienno-zimowe nakrycia głowy: czapki, kapelusz i berety! W tym roku oficjalnie otworzyliśmy też nasz szczeciński showroom na ul. Chopina 22 – więc zaczęliśmy istnieć również offline! Ekspansja była możliwa tylko dzięki Wam – naszym klientkom, które nam zaufały i które nas zawsze mocno wspierają i inspirują. 27 października zorganizowaliśmy dla wszystkich naszych sympatyków imprezę urodzinową. I działo się, oj się działo. Był truskawkowy szampan i wspaniały tort przygotowany przez Manufakturę Wypieku. Ciasto udekorowane było kwiecistym, jadalnym fascynatorem! Gościem specjalnym wydarzenia była stylistka, wizażystka i personal shopper Sylwia Dębiec-Babicz, która z wielkim zapałem doradzała Wam przy doborze czapek, fascynatorów i innych nakryć głowy. No i przede wszystkim byliście wy. Dziękujemy! 


6 komentarzy:

 1. Łał :-) gratuluję rocznicy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! :) Szkoda, że mam do Szczecina więcej niż pół Polski...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy i bardzo żałujemy, że nie mogłaś być z nami. Chociaż przez ten blog mam nadzieję trochę przybliżyliśmy klimat. Jedynie tort ciężko było dołączyć :)

   Usuń
 3. Mi się większość akcesoriów podoba :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :* To tak jak nam :D Jesteśmy akcesorioholiczkami.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...