czwartek, 8 grudnia 2016

Ozdoby Expose w „Dzień Dobry TVN”!W tym roku byłyśmy chyba bardzo grzeczne, bo Mikołaj przyszedł już do nas dwa razy :) Nasze ozdoby pojawiły się dwukrotnie w popularnym magazynie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN” – w odsłonie dotyczącej zimowych stylizacji ślubnych, a także w materiale „Jak stylowo ubrać się na cebulkę?” Stylistka Ewelina Rydzyńska udowodniła, że ozdoby do włosów stanowią ważny dodatek zarówno przy ważnej okazji, jakim jest niewątpliwie własny ślub, jak i w casualowej wersji.

Pierwsze wideo z pewnością zainteresuje zimowe panny młody. Temat zyskuje na popularności szczególnie w okresie bożonarodzeniowym, bo właśnie wtedy wiele pań  marzy, aby stanąć na ślubnym kobiercu. Co ubrać, jak się uczesać i jaki wykonać makijaż w tym szczególnym dniu? Oprócz stylistki, porad udziela fryzjer Filip Galas i wizażystka Anna Orłowska. Przy fryzurach pojawiły się dwa nasze modele:
 


 
W drugim wejściu pojawiły się wielowarstwowe stylizacje, potocznie znane jako „ubieranie się na cebulkę”. Obejrzycie wideo, aby dowiedzieć się, jak należy się ubrać zimą, aby było nam ciepło i miło, ale jednocześnie nie przedobrzyć z ilością materiałów i zwyczajnie się nie pogrubić. Dodatek w postaci ozdoby do włosów z pewnością doda naszemu zimowemu lookowi charakteru. W materiale zobaczycie również dwa nasze modele:

 
Jak wam się podobały nasze ozdoby w kontekście zaproponowanych stylizacji? Co byście zaczerpnęły do swojego stylu, a co niekoniecznie? Jesteśmy ciekawe waszych opinii.

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...