poniedziałek, 21 listopada 2016

Weekend Mody w Szczecinie! Pokaz Magdy Sitkowskiej i Expose Akcesoria


Miniony weekend należał do Gryf Fashion Show 2016 - wydarzenia, które zelektryzowało świat mody. Ten ogólnopolski konkurs dla młodych projektantów już od wielu lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem.

19 listopada, podczas gali wieczorowej można było obejrzeć kolekcje w dwóch kategoriach: "Pret a porter" oraz projekty inspirowane "...wiatrem, szumem i żaglem". Jury, w skład którego wchodzili m.in. znany projektant mody Michał Starost oraz dziekan Akademii Sztuki w Szczecinie prof. dr hab. Kamil Kuskowski, docenili propozycje Wojciecha Wyzy i Natalii Nikolskiej. 

Nasza kolekcja pojawiła się w bloku pozakonkursowym, prezentującym dokonania szczecińskich projektantów mody. Ozdoby do włosów Expose Akcesoria towarzyszyły sukienkom Magdy Sitkowskiej z wytwórni mody Lafir. Projekty Magdy to powrót do klasyki i postawienie na trzy bazowe kolory: biały, czerwony i złoty. My zaś dołączyliśmy dodające lekkości motyle, szałowe pióra i eleganckie kwiaty. Dużą rolę odegrały również stylowe opaski z serii Royal i Angel.

Zapraszamy Was do obejrzenia krótkiej wideorelacji z imprezy. Będzie nam bardzo miło, jeśli w komentarzach opiszecie swoje wrażenia. Dziękujemy modelkom, stylistom i organizatorom - grupie U.Studio za pomoc w przygotowaniu pokazu!I jeszcze krótka notka informacyjna. Część ozdób to prototypy, których nie znajdziecie jeszcze w naszym sklepie, ale niektóre z nich to doskonale znane wam modele:
ANGEL: https://www.exposeakcesoria.pl/pl/p/ANGEL-/1051
EFFIE1: https://www.exposeakcesoria.pl/pl/p/EFFIE-1-fascynator/1451
DARK ASTER: https://www.exposeakcesoria.pl/pl/p/DARK-ASTER/1388
ROYAL: https://www.exposeakcesoria.pl/pl/p/ROYAL-czarno-czerwono-biala/1422
FEME: https://www.exposeakcesoria.pl/pl/p/FEME-/1360
   


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...