sobota, 1 kwietnia 2017

Fascynator od Expose Akcesoria uratował jej życie!Czy wielkość ozdób może mieć wpływ na nasze życie? Pani Grażynka (lat 53) przekonała się na własnej głowie, że jak najbardziej! Duży fascynator nie tylko ją uratował, ale być może będzie miał wpływ na bezpieczeństwo kolejnych pokoleń!

 

Pani Grażynka uwielbia nosić wszelkiego rodzaju ozdoby do włosów. W swojej kolekcji ma zarówno małe spineczki, jak i ogromne fascynatory. Codziennie odwiedza pobliski "spożywczak" w nowym modelu! 18 marca postanowiła wyjść do sklepu po bułkę, wędlinę i chipsy. Tego dnia zdecydowała się ubrać toczek FEME z pracowni Expose Akcesoria.Od sklepu dzieliło ją tylko jedno skrzyżowanie. Weszła na przejście dla pieszych, nie spodziewając się, że niedługo znajdzie się na krawędzi życia i śmierci! Oto nadjeżdżał bowiem taksówkarz Mirosław (lat 62), który tego dnia był bardzo rozkojarzony. Żona nie przygotowała mu bowiem porannego smoothie z jarmużu, awokado i nasion chia. Prawie by staranował biedną panią Grażynkę, gdyby nie fascynator! To właśnie duży toczek w odcieniu fuksji, złota i czerwieni na tyle przykuł uwagę pana Mirosława, że zdążył on w porę zahamować!

 

To wydarzenie sprawiło, że pani Grażynka postanowiła przyłączyć się do akcji „Bezpieczna ulica” – teraz namawia kobiety, aby nigdy nie wychodziły z domu bez wyrazistego fascynatora. Dotąd panie były skazane na niemodne kamizelki odblaskowe. To sprawiało, że często nie nosiły niczego, co by poprawiało ich widoczność na drodze – mówi pani Grażynka i dodaje – Stylowe fascynatory to rozwiązanie tego problemu. Połączenie mody i bezpieczeństwa.
P.S. Oczywiście, to żart primaaprilisowy! Mamy nadzieję, że wam się spodobał :)

2 komentarze:

  1. ciekawy wpis, pozdrawiam:)
    swiatwkolorzeblond.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Hihi prawie się nabrałam! Ale coś w tym jest - jak ktoś nie chce nocą nosić kamizelki odblaskowej, to niech chociaż na spacer założy toczek :) :) pozdrawiam i zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...